Apie mus

UAB "Sprintekas" - Esame įmonė gaminanti įvairias lipnias etiketes ir reklaminę spaudą. Turime didelę patirtį ir savo klientams galime patarti tiek dizaino ar medžiagų pasirinkime.
Pas mus galite gauti pilną komplektą nuo dizaino ar maketavimo paslaugų iki atspausdintos etiketės ar lankstinuko.

Prekiaujame įvairiomis pakavimo plėvelėmis: rankine ir automatine „streč“ plėvele, termo apsitraukiančia plėvele ir kitomis pakavimo medžiagomis. Operatyviai bus atliktas kiekvienas jūsų užsakymas,o esant poreikiui gausite išsamią ir kokybišką konsultaciją.
Profesionalumas, operatyvumas ir atsakingumas yra tai kuo mes galime didžiuotis ir išsiskirti iš kitų įmonių!

Kreditingumas

Mūsų siūlomos prekės:

Lipdukai

 • Lipdukai lapuose: Tai pats greičiausias ir pigiausias būdas atsispausdinti lipnias spalvotas etiketes. Jei reikalingas mažas kiekis, speciali lipduko forma- tai geriausias sprendimas. Lipdukai lapuose nereikalauja papildomų paruošimo kaštų: spaudos klišių, kirtimo peilių ir t.t.. Galima spauda ant matinio, blizgaus popieriaus ar plėvelės.
 • Vienspalviai lipdukai: Kuomet spaudos kokybei nekeliami aukšti reikalavimai, kai reikalinga labai žema kaina, kai užsakomų etikečių kiekiai yra labai maži ir kai informacija dažnai kinta (serijiniai numeriai, barkodai, adresai, aprašymai, logistikos kodai ir pan.) – tuomet optimaliausia pasirinkti terminio dengimo būdą. Tai yra itin ekonomiškas ir greitas sprendimas, informacija tiesiog spausdinama specialiais spausdintuvais. Galime atspausdinti ant įvairių dydžių.
 • Skaitmeninė spauda: Greitas gamybos būdas, užtikrinantis aukštą spaudos kokybę. Šis spaudos būdas nepakeičiamas, kai reikia nedidelio tiražo ar nestandartinio formato. Skaitmeninės spaudos įranga darbas atliekamas ypač greitai ir kokybiškai. Ryškios spalvos bus ilgaamžės, o tinkamai parinkti klijai garantuos tvirtą sukibimą su visais paviršiais. Lipdukai gali būti įvairių formų: apvalūs, kvadratiniai, stačiakampiai ar kitų spec. formų.
 • Spalvoti lipdukai: Fleksografiniu būdu atspausdintos lipnios etiketės yra aukštos kokybės. Jų spausdinimui reikalingos polimerinės spaudos klišės. Lipnias etiketes galime atspausdinti ant įvairių medžiagų: matinio, blizgaus ar terminio popieriaus ir ant plėvelės. Visos šios medžiagos gali būti skirtingo lipnumo: standartinio, šalčiui atspariais, stipriais ar silpnais klijais.
 • Lipnių etikečių ruošiniai: Naudojami etikečių spausdinimui spausdintuvais arba svarstyklėmis su integruotais spausdintuvais. Spauda ant jų vykdoma šiluminio perkėlimo būdu su dažančiomis juostelėmis printeriuose arba tiesioginiu šiluminiu poveikiu, kai lipdukas pagamintas iš terminio popieriaus. Ruošiniai gaminami iš lipnaus popieriaus arba plėvelių: galime pagaminti unikalius, tik Jums reikiamų išmatavimų, spalvų, lipnumo, suvyniojimo.
 • Tekstilinės juostelės: Populiariausios yra šios tekstilinės juostelės: Satinas – plačiai naudojamos matinės ir blizgios, įvairių dydžių su spauda satino etiketės. Išvaizda primena atlasą, turi prabangumo išvaizdą. Galima skalbti iki 60 laipsnių temperatūros. Kirpimo vietose gali suirti kraštai, todėl dažniausiai etiketė lenkiama pusiau ir galai įsiuvami į gaminį. Nailonas – Plačiai naudojamos baltos, įvairių dydžių, su juoda spauda.
Lankstinukai
 • Skrajutės ir lankstinukai plačiai naudojama reklamos sklaidos priemonė ir ji turi būti patraukli ir informatyvi – mūsų darbas suderinti grafiką ir informaciją. Jeigu Jums reikia išskirtinio sprendimo savo žinutei perduoti – mes Jūsų paslaugoms!
Pakavimo medžiagos
 • Tampri pakavimo plėvelė: Pakavimo plėvelė yra tampri ir patvari, tad naudojama pakuočių ar prekių apsaugai, stambių krovinių ar palečių sutvirtinimui. Ši pakavimo plėvelė yra paslanki vyniojimui, tad itin tinka daiktams, kurie turi netradicinę formą. Pakavimo plėvelė apsaugo nuo tiesioginės drėgmės ir dulkių, nes itin lengvai priglunda prie bet kokių paviršių. Ji puikiai pritaikoma gamyboje, patogi sandėliuojant.
 • Spalvota lipni juosta dėžėms užklijuoti: Galime atspausdinti spalvotą lipnią juosta ant kurios dažoma kliento pageidaujama informacija. Ji naudojama norint suteikti informaciją apie prekių kilmę, prekes ženklinimo funkciją, reklamuoti firmos vardą ar atlikti prekių apsauginę funkciją. Klijų tipai parenkami pagal pakuotę ar kliento pageidavimą.
 • Termo apsitraukianti plėvelė: Termo plėvelė nuo šilumos susitraukianti medžiaga, plačiai naudojama prekėms pakuoti termo tunelio pagalba. Ji tinka pakuoti maisto produktams, saldainių dėžutėms, kosmetikos, chemijos gaminiams, popieriui, poligrafijai, žaislams ir t.t. Pakavimas vyksta specialių mašinų pagalba, produktą aptraukiant termo susitraukiančia plėvele. Naudojama pakuojant įvairias prekes, norint apsaugoti jas nuo pašalinių poveikių transportuojant, grupuojant ar sandėliuojant.
 • Poliolefino plėvelė: Poliolefinas — tai kryžminės struktūros susitraukianti plėvelė. Ji yra minkšta, labai atspari dūriams, labai skaidri ir blizgi. Ji glaudžiai apgaubia net ir netaisyklingos formos produktą. Šią plėvelę paprasta naudoti, ji tinka visų tipų pusiau automatiniams ir automatiniams pakavimo įrenginiams. Plėvelė gali būti dviejų tipų: pusiau rankovės arba juostos formos.
Dažančios juostelės į spausdintuvus
 • Klientams, patiems atliekantiems spaudos darbus terminiais etikečių spausdintuvais, reikalinga dažanti juostelė, kurios pasirinkimą lemia tai, ant kokios medžiagos bus spausdinama. Juostelė saugo spausdintuvo galvutę nuo trinties ir atlieka dažų pernešimo funkciją ant lipduko. Dažjuostės būna įvairių vaško, vaško-dervos ir dervos pagrindu. Įvairių matmenų ir kelių rūšių spalvų, skirtingų suvyniojimo būdų.
Spausdintuvai
 • Standartiniai spausdintuvai: Etikečių spausdintuvų įvairovė labai didelė – tai standartiniai ir pramoniniai etikečių spausdintuvai. Todėl dažnai būna sunku apsispręsti, renkantis vieną ar kitą variantą. Mes Jums patarsime ir parinksime tinkamiausią spausdintuvo modelį bei etikečių spausdinimo programą. Standartiniai lipdukų spausdintuvai yra labai kompaktiški, patogūs naudoti. Šio tipo spausdintuvai yra itin geras pasirinkimas tiems, kuriems svarbu, kad lipdukų spausdintuvas
 • Pramoniniai spausdintuvai: Naudojami dideliems lipdukų kiekiams spausdinti. Jie yra greiti, patvarūs ir ilgaamžiai. Turi įvairių didesnių galimybių. Norint spausdinti smulkų tekstą galima naudoti 600 dpi galvą. Kai kurie spausdintuvai turi plačią spaudos galvą- dideliems lipdukams spausdinti. Į pramoninį spausdintuvą telpa didesni lipdukų rulonai. Jie gali spausdinti nestandartinių lipdukų formas ir t.t.
 • Suvyniotuvas: Šis suvyniotuvas skirtas mažo, vidutinio ir didelio pajėgumo spausdintuvams. Gali suvynioti iki 120 mm pločio etikečių rulonus ant 40mm, 76mm šerdies arba jos nenaudojant. Patvarus metalinis korpusas padeda pasiekti didelį suvyniojimo greitį. Labai patogu, nes atspausdintos etiketės nekrenta, o tvarkingai suvyniojamos į rulonėlį. Jo suvyniojimo greitis: 180*/220**/400*** mm/s. Turime įvairių tipų suvyniotuvų.

Mūsų vizija - Pasitelkiant savo komandos ir partnerių ilgametę darbo patirtį, klientui pasiūlyti geriausią sprendimą ar produktą.
DOMINA MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS?
Susisiekite su mumis!